Financování

Subregion Velké Dářko, jakožto dobrovolný svazek sedmi obcí (Cikháj, Karlov, Polnička, Radostín, Světnov, Škrdlovice a Vojnův Městec), spravuje v rámci svého území více než 100 km lyžařských tras. Upravované lyžařské okruhy v rámci tohoto skiregionu jsou: okruh Radostínský, Račínský, Městecký, Světnovský a okruh Škrdlovický. Tyto okruhy jsou upravovány čtyřkolkou na klasické lyžování. Úpravu těchto okruhů provádí, řídí a pečlivě se o vše stará Roman Wagner z Radostína ve svém volném čase. Patří mu velký dík.

Další dva okruhy, Polničský a Škrdlovický okruh, jsou pro Subregion upravovány čtyřkolkou a rolbou SPORTIS p.o. Města Žďár nad Sázavou v rámci SKI ŽĎÁRSKO http://www.skizdarsko.cz/. Úpravu stop v rámci těchto dvou okruhů provádí p.o. Sportis, ale financují členské obce svazku Subregion Velké Dářko, aby byla zajištěna úprava stop v okolí všech členských obcí a aby byly propojené okruhy sousedních skiregionů.

Náklady na úpravu všech výše uvedených tratí (okruhů) hradí členské obce DSO ze svých skromných rozpočtů. Náklady jsou nemalé a také stále rostou jako všechno ostatní. Pro zajištění financí na provádění úpravy lyžařský stop ve stávající intenzitě a kvalitě, jsme zřídili transparentní účet. Na tento účet můžete přispívat i Vy na úpravu Vašich oblíbených lyžařských okruhů. Z účtu jsou také prováděny úhrady za provedenou úpravu lyžařských stop.

Děkujeme za každý, byť i drobný příspěvek.

Číslo transparentního účtu Subregionu Velké Dářko: 287591038/0300

Aktuální stav konta a Vaše příspěvky lze sledovat na tomto odkazu: https://www.csob.cz/portal/firmy/bezne-ucty/transparentni-ucty/ucet?account=287591038.

Test

Partneři

 Cikhaj_coa        Karlov_stit-spanelsky       Znak-polnicka-bmp        Radostin-bmp       Svetnov        Znak-skrdlovice       Znak_vojnuv-mestec-4

Počasí

Lyžařské okruhy

Kontaktujte nás

info@ski-velkedarko.cz

+420 603 853 411

facebook