Financování

Subregion Velké Dářko jakožto dobrovolný svazek sedmi obcí (Cikháj, Karlov, Polnička, Radostín, Světnov, Škrdlovice a Vojnův Městec) spravuje v rámci svého území více než 100 km lyžařských stop. Jedná se o lyžařské okruhy v rámci SKIREGIONU VELKÉ DÁŘKO http://www.ski-velkedarko.cz/, kterými jsou okruhy Radostínský, Račínský, Městecký, Světnovský a okruh Škrdlovice-Cikháj. Tyto okruhy jsou upravovány čtyřkolkou. Tu spravuje, řídí a pečlivě se o vše stará Roman Wagner z Radostína ve svém volném čase.

Polničský a Škrdlovický okruh je pro Subregion upravován v rámci SKI ŽĎÁRSKO http://www.skizdarsko.cz/  rolbou p.o. Města Žďár nad Sázavou SPORTIS.

Náklady na úpravu těchto tratí hradí tedy malé obce ze svých skromných rozpočtů. Pro tyto účely jsme zřídili transparentní účet, kam na úpravu tratí můžete přispívat i Vy. Děkujeme za každý, byť i drobný příspěvek.

Číslo transparentního účtu Subregionu Velké Dářko: 287591038/0300

 

Aktuální stav konta lze sledovat na následujícím odkazu:

https://www.csob.cz/portal/podnikatele-firmy-a-instituce/produkty/ucty-a-platebni-styk/bezne-platebni-ucty/transparentni-ucet/ucet/-/tu/287591038

TratePodporil_kv_rgb_zakladni

Úpravu lyžařských běžeckých stop podporuje Kraj Vysočina - www.kr-vysocina.cz.

Financování

Počasí

Radar bouřky